19 Kasım 2013 Salı

Farklı birşeye ne dersiniz? - Yağ Yakıcı Meyveler


Yağ Yakıcı Meyveler Avokado: Omega 9 yağ asitleri açısından zengin olan avokado, metabolizmayı hızlandırır ve yağların enerjiye dönüştürülmesini destekler.

Hindistancevizi: İçinde bol miktarda bulunan zincir trigliseritler, karaciğerin metabolizma hızını %30 arttırır. Ayrıca tok kalmanızı sağlar.
Limon: Karaciğeri temizleyen limon vücudu alkalize etmede de etkilidir. Karaciğer sağlığına iyi gelmesi sebebiyle vücudun yağları sindirme ve yakma hızını destekler.
Greyfurt: Bir çok araştırmada görüldüğü üzere greyfurt yağların yok edilmesinde muazzam etki yaratır. Johns Hopkins Üniversitesi’nden uzmanlara göre günde 1 adet greyfurt yiyen kadınlar, hayatlarında başka hiç bir değişik yapmadan 13 hafta sonunda 1 kilo vermiştir.
Domates : C vitamini deposu olan domates, amino asit üretimini destekler. Araştırmalar bu aminoasitlerden bazılarının yağ yakma kapasitesini arttırdığını göstermektedir.
Bu içeriği aradığınız kelimeler;
Yağ Yakıcı Meyveler, Yağ Yakıcı ürünler, Yağ Yakıcı Meyve ürünleri, Yağ Yakıcı bitkisel ürünler, yağ yakıcı meyveler nelerdir, yağ yakıcı meyveleri nasıl kullanmalıyız, yağ yakıcı meyvelerde dikkat edilmesi gerekenler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder